Genel

Kadıköy Avukat Hizmetleri ve Ücreti

kadikoy-avukat-4

Hukuksal anlamda bir sorun yaşayan herkes ilk olarak bir avukata başvurur. Kadıköy avukat hizmetleri de bu bölgede yaşayan bireyleri kapsar. Çoğu insan yerleşim yerine ya da davasını kapsayan mahkemeye yakın bir avukat ile işbirliği yapmak ister. Aynı zamanda en iyisini de bulmak talep eder bireyler. Artık günümüzde deneyimli bir avukat ile duruşmaya çıkmanın ne derece önemli bir etki yarattığı herkes tarafından kabul edilen bir durumdur.

Kadıköy avukatları arasında profesyonel ve dalında deneyimli biri ile çalışmak için mini bir araştırma yapmak yeterli. Hür Hukuk Bürosu tüm İstanbulluların olduğu gibi Kadıköy halkının da öncelikli tercihi. 7/24 anlık hizmetimiz sayesinde ihtiyacınız olan her dönemde yanınızdayız. Eğer ani bir karakola ifadeye çağrılma gibi durum yaşarsanız dahi bizi arayabiliyorsunuz. Nöbetçi avukatlarımız mevcut.

kadikoy-avukat-1

Kadıköy Avukat

Kadıköy Avukatlık Bürosu

Avukatlar günümüzde 2 farklı şekilde hizmet verir. Bunlardan ilki bireysel hizmetlerdir. Herhangi bir yere bağlı olunmaz ve tek başına insanlara hukuk danışmanlığı sağlanır. İkinci seçenek ise hukuk büroları bünyesin çalışmaktır. Bu en iyi ve ideal olan seçenektir aynı zamanda. Çünkü Kadıköy avukatlık bürosu tercih edildiğinden birden fazla avukatın deneyiminden faydalanmış olunuyor. Bireysellik yerine bir takım çalışması yapılınca sonuçlar her zaman müvekkillerin lehine oluyor. Seçim yaparken şu 5 maddeye kesin olarak dikkat edin:

 1. Talep ettiğiniz hukuk dalında yetkinliğe sahip olunmalı.
 2. Müvekkil avukat ilişkisinde samimiyet, gizlilik ve güven ilkelerine sadık olunmalı.
 3. İhtiyacınız olan her an her saatte ulaşılabilir olmalı.
 4. Avukatlık ücretleri Kadıköy için makul olmalı.
 5. Teori kadar pratikte de iş bitirici olmalı.
kadikoy-avukat-2

Kadıköy Avukat

a)      Kadıköy Boşanma Avukatı

Boşanma davaları günümüzde en sık görülen hukuk mücadeleleridir. Kadıköy boşanma avukatı talepleri de her dönem fazla olmaktadır. Evlilik kurumunda bireylerden biri ya da her iki taraf da ayrılmak istediğinde bir avukata ihtiyaç duyulur. Ayrıca çekişmeli bir boşanma da zorlu bir sürecin habercisidir. Her seçenek için bir avukatımız var kadromuzda. Zina nedeniyle boşanma durumları için de İstanbul’un en iyi hizmetini veriyoruz. İletişim için 0 (533) 898 08 09 telefonumuz 7/24 aktif.

b)      Kadıköy Ceza Avukatı

Ceza avukatları hukukta en değerli görevleri ve işlemleri üstlenen avukatlardır. Ceza hukuku kapsamına giren neredeyse her davada muhakkak ki bir avukata ihtiyaç duyulmaktadır. Kadıköy avukat ekibimiz içerisinde İstanbul’un en deneyim sahibi isimleri mevcut. İhtiyaçlarınızı ve taleplerinizi bizlere 0 (212) 708 12 00 numaramız üzerinden iletebilirsiniz. Ücretsiz ön görüşme imkanı sunuyoruz siz değerli kişilere.

c)      Kadıköy Miras Avukatı

Miras işlemleri maddi gelire dayalı bir alan ve süreç çoğu zaman oldukça karmaşıktır. Ölen bir yakınınızın ardından kalan mallarda paylaşım sorunları yaşayabilirsiniz. Böyle anlarda Kadıköy miras avukatı yardımınıza koşar. Maddi hak kayıpları yaşamamak adına bir avukat ile anlaşın. Ayrıca deneyimli olması gerektiği kuralını da muhakkak unutmayın. Aksi halde kaybeden taraf siz olursunuz.

d)      Kadıköy Bilişim Avukatı

Teknoloji her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Bu da insan ile bilişim arasındaki sınırları daha da netleştiriyor. Ancak yeni düzende neyin yanlış ya da neyin doğru olduğunu bilmiyor çoğu zaman insanlar. Bu nedenle günümüzde en fazla işlenen suçlar arasında bilişim suçları zirvede yer alıyor. Kadıköy avukat arayışınız eğer bilişim suçları ile alakalı ise şu an tam olarak doğru adrestesiniz. Sosyal medya üzerinden hakarete tabi olursanız ya da farklı bir bilişim sorunsalı yaşıyorsanız 0 (212) 708 12 00 hattımızı hemen şimdi arayın. Geç olmadan sorununuzu hukuki alanda çözüme kavuşturalım.

e)      Kadıköy Borç Avukatı

Ticarette borç alacak ilişkisinde kimi zaman memnuniyetsizlikler ve taraflar arasında uyumsuzluklar yaşanabiliyor. En çok da çek, senet, bono gibi evraklar üzerinden bu durum gerçekleşiyor. Bunun için iyi bir Kadıköy borç avukatına ihtiyacınız olacak. Nitekim ortada maddi bir hak kaybı var bunu tekrar düzeltmek sizin elinizde. Fiyat, süreç ve bilgi almanın tek yolu 0 (212) 708 12 00 telefon numarasını çevirmek.

f)       Kadıköy İşçi-İşveren Avukatı

Son olarak Kadıköy bölgesinde yaşanan işçi ve işveren arasındaki uyuşmazlık hizmetlerimize değineceğiz. Burada iki kesim için de en ideal hizmeti sağlamaktayız. İşçi kesiminin iş veren ile yaşadığı her türlü sorunsalı kanunları baz alarak çözüm arayışı içerisine giriyoruz. Aynı şekilde patronların da işçiler ile yaşadığı sorunsalları ortadan kaldırmak için mücadelede bulunuyoruz. Burada esas ilkemiz müvekkillerimizin hak kaybı yaşamaması. Böylesine özel ve kusursuz bir hizmete ulaşmak isteyen Kadıköylüler 0 (212) 708 11 22 numarasını kullanabilir.

Kadıköy Avukat Ücreti

Avukat ücreti değişkendir. Dava türü, zorluğu, talepler gibi birçok faktör avukatın ne kadar ücret alacağına yanıt verir. Kadıköy avukat ücreti 2,000 TL – 3,000 TL bandından da başlayabileceği gibi bu rakamlar 25,000 TL – 30,000 TL dolaylarına da yükselebilir. Net rakam vermek yanıltıcı olacağı için telefon etmeniz gerekiyor. Böylece aradığınız cevapları bulabileceksiniz. Fikir sahibi olmanız için bir liste hazırladık. Bu rakamlar tamamen tavsiye niteliğindedir ve hiçbir kesinliği ifade etmez.

kadikoy-avukat-3

Kadıköy Avukat

Kadıköy’deki avukatların ücret listesi:

 • Kadıköy avukat sözlü danışman ücreti – 675 TL
 • Kadıköy ağır ceza avukatı ücreti – 8,200 TL
 • Kadıköy boşanma avukatı ücreti – 5,100 TL
 • Kadıköy icra avukatı ücreti – 1,050 TL
 • Kadıköy miras avukatı ücreti – 4,100 TL
 • Kadıköy borç avukatı ücreti – 3,675 TL

Yukarıda liste barolar birliğinin yıllık olarak yayınladığı taban rakamlardır. Her hukuk bürosu farklı tarife uygulama hakkına sahiptir. Telefon açtığınızda farklı rakamlar ile karşılaşmanız muhtemeldir. Samimi bir Kadıköy avukat ücreti mi arıyorsunuz? Hür Hukuk Bürosu sizin yanınızda. Arayın, samimi fiyatlarımızdan haberdar olun.

Kadıköy’de Uygun Ücretli Avukat

Hür Hukuk Bürosu olarak her bütçeden bireye hukuki danışmanlık yapma felsefesine sahibiz. Maddi durumu iyi olmayan müvekkillerimiz için de elimizden geleni yapıyoruz. Uygun ücretli bir avukat arıyorsanız yardımcı olmak isteriz. Genç  ve bir o kadar da dinamik takımlarımız süreçleri en iyi şekilde yönetecek kabiliyete sahip. İstanbul’da olduğu kadar bu sebeple de Kadıköy bölgesinde de lider konumda olmaya devam ediyoruz.

Kadıköy Avukat Numarası

Acil hukuki destek talepleriniz için güvenilir bir Kadıköy avukat numarasına ihtiyacınız olacak kesinlikle. Şimdi olmasa bile bir yere not ederseniz acil ihtiyaçlarınızda bu numarayı kullanabilirsiniz.

Kadıköy’deki avukatların telefon numaraları listesi:

 • Kadıköy avukatı telefonu – 0 (533) 898 08 09
 • Kadıköy hukuk bürosu telefonu – 0 (212) 708 12 00
 • Kadıköy avukatlarının güncel telefonu – 0 (212) 708 11 22

Her biri 7/24 aktif. İstanbul’da nöbetçi avukatlık hizmeti veren tek firmayız. Nitekim bir avukata ne zaman ihtiyaç duyulacağı hiç belli olmuyor. Ani bir karakola ifadeye çağrılabilirsiniz ve güvenilir bir desteğe ihtiyacınız doğabilir. Böyle anlarda vakit kaybetmeden bizi arayın, ekiplerimizden birini sizlere yardım amaçlı gönderelim. Sizlere güzel bir gün ve sorunsuz bir hukuk mücadelesi diliyoruz.

 

İlginizi çekebilir: Denetimli Serbestlik Nedir?