Genel

Ümraniye Avukat Hizmetleri ve Ücreti

umraniye-avukat-2

Ümraniye avukat talepleri ve hizmetleri önemli bir konudur. Hukuki süreçler ile karşı karşıya günümüzde her birey kalabilir. Yaşamın içerisinde hak aramanın tek ve etkili yoludur hukuk. Aynı şekilde başkası tarafından bir davaya da maruz kalabilir insan. Fakat her iki durumda da insan yeterli bilgiye sahip olmadığı için hak mücadelesini profesyonel anlamda verebilecek, kendini en iyi şekilde ifade edebileceği zemini hazırlayacak desteğe ihtiyaç duyar çoğu zaman. Ümraniye avukatları da tam olarak bu görevi yerine getirir.

Her insanın kendini savunma hakkı vardır kanunlarımıza göre. İster tek başına olsun isterse de bir avukat yardımıyla, bunu gerçekleştirebilir özgürce. Lakin hukuk karmaşık bir alandır ve çok fazla teorik ile pratik bilgiye ihtiyaç duyulur. Ümraniye avukat hizmetlerinin kapsamı burada öne çıkar. Sizi yani müvekkillerini en iyi şekilde dinler, detaylı analiz yapar ve yaşanan durumdan en karlı şekilde ayrılmanız için süreç yönetimin yapar. Kimi zaman vekaletinizle birlikte sizin adınıza davalara çıkar. Bazen de birlikte hakim karşısında savunma gerçekleştirir. Ama kesin olan şudur ki sürecin kayıpsız atlatılması rolleri oldukça büyüktür.

Hür Hukuk Bürosu Ümraniye başta olmak üzere İstanbul’un en önde gelen, güvenilir, deneyimli ve prestij sahibi kadrosuna sahiptir. Çok sayıda farklı alanlardaki avukatlar bu çatı altında toplanmış olup üst düzey bir hizmet sunmaktadır. Binlerce müvekkilin mutluluğuna imza attığımız yıllar içerisinde yüksek oranda deneyim kazandık. Bu deneyimin tamamını sizlere yansıtmaktan da mutluluk duyuyoruz.

umraniye-avukat-1

Ümraniye Avukat Hizmetleri ve Ücreti

Ümraniye Avukatlık Bürosu

Ümraniye avukat konusunda yoğun talepte bulunulan bir bölgedir. Zira İstanbul ilinin en yoğun nüfusa sahip ilçeleri arasındadır. Boşanma, ceza başta olmak üzere farklı hukuk alanlarındaki ihtiyaçlarda uzman avukatlar talep edilir. Uygun ücret ile en iyi hizmeti almak ise Hür Hukuk Bürosu mümkün. Verilen hizmet alanlarından bazıları şunlardır…

Ümraniye’deki avukat bürosu hizmetleri:

 • Ümraniye aile Hukuku
 • Ümraniye arabuluculuk Hizmeti
 • Ümraniye birleşme ve Devralmalar
 • Ümraniye ceza Hukuku
 • Ümraniye dava ve Uyuşmazlık Çözümü
 • Ümraniye fikri Mülkiyet Hukuku
 • Ümraniye bankacılık ve Finans
 • Ümraniye basın ve Medya Bilişim Hukuku
 • Ümraniye blockchain Teknolojileri
 • Ümraniye icra ve İflas Hukuku
 • Ümraniye iş ve Sosyal Güvenlik Hukuku
 • Ümraniye kişisel Verilerin Korunması
 • Ümraniye özelleştirme Hukuku
 • Ümraniye rekabet Hukuku
 • Ümraniye şirketler Hukuku
 • Ümraniye elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri
 • Ümraniye enerji ve Madencilik Hukuku
 • Ümraniye e-Ticaret Hukuku
 • Ümraniye gayrimenkul Hukuku
 • Ümraniye Boşanma hukuku

Ümraniye Avukat Telefonu

Hukuksal açıdan bir sürece girildiğinde sabit avukatı olmayan bireyler öncelikle Ümraniye avukat telefonu araştırmaktadır. Genelde acil ihtiyaç sebebiyle böyle bir talep doğarken bazen de vakti yaklaşan bir dava için bu hizmet alınabilir. Bizimle iletişim kurarak profesyonel bir avukat hizmeti talep etme imkanınız var. Bunun için de telefon numaralarımızı aşağıya bırakıyoruz.

Ümraniye’deki avukatların telefon numaraları:

 • Ümraniye avukatı telefon – 0 (533) 898 08 09
 • Ümraniye avukatlık bürosu telefon – 0 (212) 708 12 00
 • Ümraniye avukatları – 0 (212) 708 11 22

Yukarıda belirtilen iletişim araçları 7/24 aktif olarak hizmet sağlamaktadır. Günün hangi saati olursa olsun arayarak gerekli yardımı talep edebiliyorsunuz. Gece geç saatlerde çağrılan bir ifade olsa dahi sizlere nöbetçi avukatlık hizmeti sunmaktayız.

Ümraniye Avukat Talebi

Avukatlık talepleri her an her insanın başına gelebilecek bir durumdur. Aslında bu sebeple önceden bir avukatlık bürosu ile anlaşmak hatta mümkünse vekalet vermek en doğru yöntemdir. Böylece yaşayacağınız ifadeye çağrılma, dava ya da diğer hukuk unsurlarında mağdur olma ihtimaliniz minimum oranlara düşer. Ümraniye avukat talebi olan bireyler için 2 yol var. İlki telefon ile bağlantı kurmak. Bunun için numaralarımızı yukarıda belirttik. Diğer bir talep yöntemi de sitemiz üzerinden başvuru formunu doldurmak. Doldurduğunuz form elimize ulaşınca avukatlarımız hemen sizinle iletişim kuruyor.

Ümraniye Avukat Ücreti

İnsanlar için avukat ihtiyaçlarında karar vermede etkili olan şeylerin başında ücretler gelmektedir. Ümraniye avukat ücreti de çok sık gündeme gelen bir konu diyebiliriz. Çoğu zaman başta bu rakamlar yüksek gelebiliyor. Lakin bireylerin dava sonunda kazandığı edinimler gösteriyor ki avukat fiyatları oldukça makul ve hak edilen bir şey. Hizmet ücretleri için her hukuk bürosunun farklı bir tarifesi vardır. Sabit bir oran yoktur bu alanda. Ancak makul ve samimi rakamlara ulaşmak da mümkün. Peki ama Ümraniye avukatları ne kadar? İşte detaylar…

Davanın türü avukata ne kadar vereceğinizi de belirler büyük oranda. Kimi hukuk mücadelesi kolay ve kısadır. Bazısı ise zor ve çok uzun bir süreçtir. Anlaşmalı boşanma davası avukatlarının ücreti daha makulken çekişmeli boşanmalarda yüksek oranlar çıkabiliyor. 2,000 TL ile 3,000 TL arasında başlayan hizmet bedelleri Ümraniye’de davanın konusuna göre 25,000 TL ile 30,000 TL seviyelerine ulaşabilir. En net rakamlar sadece telefon ve yüz yüze görüşmenin ardından iletilebilir. Aksi mümkün değil ne yazık ki…

umraniye-avukat-3

Ümraniye Avukat

Ümraniye Boşanma Avukatı

Günümüzün en yaygın dava türüdür boşanmalar. Evlilik kurumunu devam ettiremeyen çiftler son çare olarak yolları ayırmaya karar verdiğinde hukuk yoluyla boşanmayı seçer. Elbette her zaman durum bu kadar basit ve masum olmayabiliyor. Bir tarafın istememesi durumunda ya da velayet konusundaki anlaşmazlıklarda çekişmeli boşanma şıkkı ortaya çıkıyor. İşte tam da bu noktada Ümraniye boşanma avukatı ihtiyacı doğuyor. Bunun da karşılanması Hür Hukuk Bürosu ile mümkün olmaktadır. Boşanma avukatı kadromuz İstanbul’un en deneyimli isimlerinden oluşuyor. Haklarının kusursuz bir şekilde savunuluyor. Tek yapmanız gereken iletişim araçlarını kullanarak bize ulaşmak.

Ümraniye’de oturanlar için boşanma avukatı ihtiyacı doğduğunda bireyler seçim yolunda biraz kararsız olabiliyor. Özellikle de çekişmeli bir sürece hazırlanılacaksa muhakkak profesyonel avukatlara danışılmalıdır. Burada seçeceğiniz avukatın sadece bu hukuk dalında uzmanlaşmış ve çok sayıda dava tecrübesi edindiğinden emin olun. Zira süreç uzun olabilir ve hak kaybı yaşamak istemezsiniz.

Ümraniye Boşanma Avukat Ücreti

Boşanma avukat ücreti Barolar Birliğinin asgari ücret tarifesine göre 2022 yılı için 5,100 TL belirlendi. Ancak bu taban fiyattır. Bundan daha aşağıda bir fiyat verilmesi mümkün değil. Ayrıca hukuk bürolarının tarifeleri davanın şekline göre belirlenir. Her boşanmanın zorluk seviyesi aynı değil. Kimi 15 günde sonuçlanır kimi ise 5-6 yıl sürer. Aslında bu tür bir durumdaysanız fiyat konusundan çok uzman bir danışmanlık almaya odaklanmalısınız. Zira nafaka ve manevi tazminat gibi alacaklarınız ile zaten fazlasıyla avantajlı bir sonuca ulaşıyorsunuz.

Ümraniye Boşanma Avukatlık Bürosu

Hür Hukuk Bürosu ile boşanma dönemlerinizde hak kaybı yaşamaz, bilakis fazlasıyla haklarınızı temin edersiniz. Güçlü, genç ve dinamik avukat kadrolarımız sayesinde en iyi çözümleri üretiyoruz. Müvekkillerimiz ile de her zaman samimi, güvenilir ve gizlilik esaslı bir ilişki kuruyoruz. 0 (533) 898 08 09 numaramız 7/24 aktif hizmet sağlıyor. Her zaman iletişim kurabilirsiniz. Şimdiden hukuki süreçlerinizde en iyi sonuçları almanızı temenni ediyoruz. İyi günler dileriz.

 

İlginizi çekebilir: Karakola İfadeye Çağrılmak