Genel

İstanbul’da En İyi Ağır Ceza Avukatı Kim? 2023 Ücretleri

agir-ceza-avukati-1

En iyi ağır ceza avukatı, 2023 yılında “Sanık için şüphe” durumuna düşmüş kişiler için çok önemlidir. Suçlu haldeki bir kişi, haklarını en iyi şekilde savunacak, İstanbul ve çevresinde ağır ceza davalarındaki başarısıyla ün yapmış bir avukattan destek alması kişinin büyük oranda yararına bir durumdur. İyi bir ağır ceza davası avukatı sanık için etkili bir savunma metodu geliştirir. Kanunun tanıdığı hakları en efektif şekilde kullanır ve sanık sıfatındaki müvekkiline hukuki açıdan büyük fayda sağlar. Peki ama ağır ceza avukatlığı ne demek? Hangi davalara bakar? Ücretleri 2023 yılında ne kadar? Aklınızdaki tüm soru işaretlerine son verecek bir yazı hazırladık. Keyifli okumalar.

Bir ağır ceza davası için seçilecek avukatın, sizin adınıza cezayı en hafifletici hale getirecek ve mümkünse beraat ile sonuçlandıracak kişi olabildiğini unutmamalısınız. Bu sebeple seçim yapmadan önce İstanbul bölgesinin en iyi ağır ceza duruşma hakimlerinin bulunduğu Hür Hukuk Bürosunu aramalısınız. Size karşı yaklaşımımızdan son derece memnun kalacaksınız.

agir-ceza-avukati-2

Ağır Ceza Avukatı

Ağır Ceza Avukatı Ne Demek?

Ceza hukuku kapsamında üst düzey yetkinlik kazanmış, “sanık” konumunda olan kişilerin savunmasını yapan, yasal sonuçlara ilişkin müvekkiline en gerçekçi bilgileri paylaşan, aynı zaman pratik ve teorik faaliyetleri etkin bir şekilde icra eden kişilere ağır ceza avukatı denir. Çok hassas bir hukuk alanıdır. Üzerinde uzun süre durulması gereken ve en ince ayrıntının bile hayati değere sahip olduğu dava türlerine bakar. Buradan da denilebilir ki ağır ceza türüne bakan avukatlar, diğer hukuk dallarına göre çok daha karmaşık ve zor bir danışmanlık süreciyle alakalı olmaktadır.

İstanbul ağır ceza avukatı, sadece o şehirle sınırlı bir dava perspektifiyle konuya yaklaşmaz. Pratikte müvekkilin faydasına olması muhtemel her türlü done ve araştırma için tüm Türkiye’yi kapsayan bir hizmet vizyonuna sahip olur. Ayrıca yetkinliğinin sadece ceza hukuku ile sınırlı kalması negatif bir durumdur. Çünkü ağır ceza davalarının içerisinde onlarca farklı hukuk dalından unsurlar da bulunabilmektedir.

Hangi Davalara Bakar?

Ceza hukuku kapsamında mahkemelerde görülen davalar çoğu zaman kişinin özgürlüğü üzerine kararlar üzerine kuruludur. Yani dava sonucunda kişi kısa ya da uzun süreli hapis cezasına çarptırılabilir. En iyi ağır ceza avukatı da çok kapsamlı suç davalarına bakmakla yükümlüdür. Suçun niteliği ne olursa olsun, ağır ceza avukatları ayrım yapmadan sadece tek taraflı müvekkilinin ceza indirimi ya da beraat etmesi için çaba harcar. Avukatların baktığı dava türlerinden bazılarını listeleyelim.

2023 yılında ağır ceza avukatlarının baktığı davalara örnekler:

 • Ağır ceza avukatları Cinsel Saldırı davalarına bakar
 • Ağır ceza avukatları Çocukların Cinsel İstismarı davalarına bakar
 • Ağır ceza avukatları Devlet Güvenliği Suçları davalarına bakar
 • Ağır ceza avukatları Hilleli İflas davalarına bakar
 • Ağır ceza avukatları İnsan Ticareti davalarına bakar
 • Ağır ceza avukatları İntihara Yönlendirme davalarına bakar
 • Ağır ceza avukatları İşkence davalarına bakar
 • Ağır ceza avukatları Kasten Adam Öldürme davalarına bakar
 • Ağır ceza avukatları Nitelikli Yağma davalarına bakar
 • Ağır ceza avukatları Organ ve Doku Ticareti davalarına bakar
 • Ağır ceza avukatları Parada Sahtecilik davalarına bakar
 • Ağır ceza avukatları Resmi Belgede Sahtecilik davalarına bakar
 • Ağır ceza avukatları Rüşvet davalarına bakar
 • Ağır ceza avukatları Uyuşturucu Uyarıcı Madde İmalat davalarına bakar

İstanbul ve tüm ülke genelinde yaşayan bireyler için ağır ceza avukatı çok önemlidir. Toplumsal hayat içerisinde ister istemez her insan bir suça karışabilir. Ağır ceza mahkemelerine yolu düşen hiçbir birey yalnız başına olmak istemez. Çünkü stresi yüksek, sonrası meçhul ve sonuçları ürkütücü olabiliyor. Fakat en iyi İstanbul ağır ceza avukatı kişilerin tüm süreç boyunca yanında olursa, müvekkillerin kendine özgüveni artar ve umudu yükselir. Çünkü savunma, en etkili kazanma yöntemidir.

agir-ceza-avukati-3

Ağır Ceza Avukatı

Son 20 yılda yüzlerce ağır ceza davasına maruz kalan müvekkilimizin haksızlığa uğradığını ortaya koyduk ve çoğu için serbest kalma kimisi için de en az ceza istemi alınmasına vesile olduk. Kendinizi güvende hissetmek istiyorsanız iddia edilen suçun niteliği ne olursa olsun 0 (505) 877 54 25 | 0 (212) 708 12 00 | 0 (212) 708 11 22 telefon hatlarımızı arayınız. Telefonun diğer ucunda güven veren bir avukat bulacaksınız.

İstanbul’da En İyi Ağır Ceza Avukatı Önerisi

İstanbul’un ağır ceza davalarına bakan en iyi ve deneyimli avukatı kim? Yolu ceza mahkemeleriyle kesişen her kişinin aklında beliren ilk soru bu olmaktadır. İyi bir avukat olmak müvekkiller için yeterli olmaz. En iyisi ve en uzmanı ile avukat müvekkil ilişkisi oluşturulmalıdır. Hür Hukuk Bürosu 2023 yılında insanların ortak öneri noktasıdır. Aynı şekilde de avukatlık camiasında bu ünvanın ortak göstergesidir.

2023 yılında en iyi ağır ceza avukatı önerisi için telefon rehberi:

TARİHAVUKAT BÖLGESİTELFONU
2023Esenyurt bölgesi en iyi ağır ceza avukat telefonu0 (505) 877 54 25
2023Küçükçekmece bölgesi ağır ceza avukat telefonu0 (212) 708 11 22
2023Bağcılar bölgesi en iyi ağır ceza avukat telefonu0 (212) 708 12 00
2023Pendik bölgesi ağır ceza avukat telefonu0 (505) 877 54 25
2023Ümraniye bölgesi en iyi ağır ceza avukat telefonu0 (212) 708 11 22
2023Kadıköy ağır ceza avukat telefonu0 (212) 708 12 00
2023Beşiktaş bölgesi en iyi ağır ceza avukat telefonu0 (505) 877 54 25
agir-ceza-avukati-4

Ağır Ceza Avukatı

Ağır Ceza Avukatı Ücretleri 2023

Ağır ceza davasına bakan avukatların ücretleri 2023 yılının merak edilen konuları arasında üst sıralarda bulunuyor. Genel avukatlık hizmetleri incelendiğinde arasında en zor, uzun vadeli bir performansı gerektiren ve niteliği hayli fazla avukatlık türüdür. Bu sebeple danışmanlık ücretleri de genel ortalamanın üzerinde oluyor. Barolar birliğinin açıkladığı 2023 taban rakamına göre 17,400 TL’dir. Ağır ceza mahkemelerindeki davalar için alt sınır 17,400 TL ortalamasındadır. Bu rakam tabandır ve avukatlar yapacakları hizmete göre kendileri bir fiyat belirlemesi yapmaktadır.

Ağır ceza avukatı ücretleri 2023 hesaplaması için avukat ile müvekkilin karşılıklı konuşup davanın niteliği hakkında unsurların ortaya çıkarılması gerekiyor. Görüşme sonrasında hukuk büroları bireylere fiyat teklifi sunuyor. Ödeme seçenekleri de kimi zaman dava başında, kimi zaman dava sürecine eşit pay edilerek bazen de dava bitimine göre belirlenmektedir.

En İyi Ağır Ceza Avukatı Yorumları 2023

Seçeceğiniz ağır ceza avukatı hakkında iyi bir karara varmak ve güvenmek istiyorsanız, o hukuk bürosunun internet üzerindeki 2023 müvekkil yorumlarına bakabilirsiniz. Ayrıca hukuk bürosunun bu alandaki daha önce başardıkları davaları da inceleyebilir ve net bir fikir oluşturabilirsiniz. Büromuzu aradığınızda sizlere detaylı bir sunum yapıyoruz. Şimdiden iyi bir gün dileriz.

 

İstanbul ağır ceza avukatları telefonu : 0 (505) 877 54 25 | 0 (212) 708 12 00 | 0 (212) 708 11 22

İlginizi çekebilir: Kağıthane Avukat Hizmetleri | Boşanma, İcra, Ceza Avukatları 2023