Genel

En Güvenilir ve Deneyimli Kartal Avukat Hizmetleri 2023

İstanbul’un Kartal ilçesinde faaliyet gösteren avukatlık büromuz, tecrübesiyle müvekkillerini memnun etmeye devam ediyor. Kartal avukat denilince akla ilk gelen bürolardanız. Avukatlık ekiplerimiz tecrübe ve deneyimleri sayesinde bireyler yaşadıkları sorunsallardan kolayca kurtulabiliyor, hak kayıplarını yeniden elde edebiliyor. Ceza davalarından boşanmalara, arabuluculuktan miras davasını her türlü hukuk türü için bir avukatımız var. Bizi tercih edenler ile yüz yüze birebir görüşme sağlıyor, sorunlar dikkatle dinleniyor ve en iyi sonuçlar için yol haritası belirleniyor.

İstanbul Kartal avukat hizmetleri, ilçenin yoğun nüfusu sebebiyle sık başvurulan bir uygulama. İnsan yaşamının her anında hukuksal bir yola girebilme ihtimalini taşır. Fakat bu yol o bireyin bilmediği bir yoldur. Kendisine bir rehber ve yol gösterici bulmak için de Kartal’daki avukatlık bürolarından yardım talep eder. İşte Hür Hukuk Bürosu da bu tür taleplerin en fazla yapıldığı kartel semti hukuk bürosu özelliğine sahip.

kartal-avukat-1

Kartal Avukat

Kartal Avukatları Hangi Davalara Bakar?

Kartal avukat büromuz, İstanbul’un her şehrindeki bireylere doğrudan danışmanlık hizmetini götürüyor. Davalarınızda hızlı ve etkili çözümlerin öncelikli adresiyiz. Uzun deneyimler elde etmiş ve gerek pratikte gerekse de teoride rüştünü ispatlamış, çok sayıda dava kazanmış avukatlık büromuz sayesinde Kartal ilçesindeki en iyi avukatlık büroları arasında gösteriliyoruz. Peki ama Kartal avukatları hangi davalara bakar? Görev alanları nelerdir? Ne tür talepler için bu avukatlardan yardım istenir? İşte detaylar…

Kartal avukatlık büroları hizmet ve görev alanları:

 • Dava açma: Boşanma ya da farklı bir dava türü açacağınız zaman her zaman vekil atadığınız bir avukatınızın olması öneriliyor. Çünkü başvuru öncesi dilekçe hazırlama ve delil toplama zor bir süreç.
 • Dava yönetme: Hakkınızda açılan ya da sizin açtığınız davalara vekil atadığınız avukatınız girer. Böylece mahkeme koridorlarını arşınlamak zorunda kalmazsınız. Bilirsiniz ki avukatınız sizin için en iyi mücadeleyi zaten veriyordur.
 • Sözleşme hazırlama: Sadece davalar için değil, ticari ya da mülk kiralama gibi konularda dilekçe ve sözleşme hazırlanması için büromuzu tercih edebiliyorsunuz.
 • Kiracıyı çıkarma: Ev ya da iş yeri mülklerinizi kiraya verdiğiniz kişiler ile uyuşmazlık yaşadığınızda bunun çözümü Kartal avukat ekibimize başvurmaktır.
 • Vatandaşlık işlemler: Başka bir ülkeye yerleşmek ve oranın vatandaşlığını almak isterseniz bunun danışmanlığını biz veriyoruz. Aynı şekilde Türkiye’de de vatandaşlık almadan en etkili avukatlık bürosuyuz.

Hür Hukuk Bürosu kapsamlı hizmet sunumu için telefon hatlarımızı kullanabilir ya da randevu alarak yüzyüze görüşme talep edebilirsiniz.

kartal-avukat-2

Kartal Avukat

a)      Kartal Boşanma Avukatı Hizmeti

Boşanma davalarının sayısı 2023 yılında çok arttı. Anlaşmalı ya da çekişmeli olarak gerçekleşen bu boşanmalarda İstanbul Kartal avukat faaliyetlerine gereksinim duyuluyor. Anlaşmalı boşanmalar daha kolay sonuçlandırılıyor. Mahkemeye bir dilekçe hazırlamak ve sunmak yeterli oluyor. Bu dilekçeyi büromuz hazırlıyor. Çekişmelilerde zorlu bir süreç yaşansa da deneyimli bir kadromuz olduğu için de sonuçlar sizin lehinize oluyor. Kısacası İstanbul’un Kartal ilçesindeki boşanma davası açma işlemlerine Hür Hukuk Bürosu bakıyor.

b)      Kartal Uzlaştırma Avukatlık Bürosu

Uzlaştırma, günümüz Türk kanunlarının birçok alanında kullanılan bir yöntem. Bazı davalarda mahkeme aşamasında geçmeden arabuluculuk hizmetleriyle uzlaştırma yapmak ve sonuç almak mümkün oluyor. Diğer bir detay da alacaklı olduğunuz kişiler ile büromuz görüşme sağlıyor ve dava aşamasına geçmeden bunları tahsisi yönüne gidiliyor. Kartal arabuluculuk ve uzlaştırma avukatı hizmetimizi muhakkak deneyimleyiniz.

c)      Kartal Kira ve İcra Davası Avukatı

Kira ve icra konusu çok kapsamlı. Kiraya veren ya da kiracı olduğunuz durumlarda karşı tarafla bir anlaşmazlık yaşarsanız, bunları hukuk perspektifiyle çözüme kavuşturmaktayız. Kartal ilçesinin en deneyimli kira ve kiracı dava avukatlarına sahibiz. Aynı şekilde icraya düşmeniz ya da icra yoluyla alacakları temin etme durumunuz var ise yine İcra davası Kartal avukatlık büroları hizmetimize başvurun.

d)      Ceza Davaları İçin Deneyimli Kartal Avukatı

Türk hukuk sisteminde sık görülen ve ciddi yaptırımları olan alanlardan birisi de ceza davalarıdır. Kartal adliyesinde de bu tür davalara bakılıyor. Bu sebeple Kartal ceza avukatı kadrosunda niteliğe ve deneyime çok önem veriyoruz. İrtibat kurarak yaşadığını sorunsalları ve talepleri bildirin. Sizlere en doğru yol haritasını çizelim. 7/24 hatlarımız online ve aktif. Telefon numaralarımızı rahatlıkla arayınız.

Güvenilir ve Deneyimli Kartal Avukatlık Bürosu

Bir müvekkil her zaman öncelikle güven deneyim arar avukatında. Buna samimi yaklaşım da eklenir. Müvekkil avukatını benimser ve ona güvenirse, süreç her zaman daha sağlıklı ilerler. Biz Hür Hukuk Bürosu olarak bu misyon ve vizyona çok önem veriyoruz. Müvekkillerimizi ticari gözle değil, aileden biri olarak değerlendiriyor ve yaklaşımlarımızı bu yönde şekillendiriyoruz. Bu sebeple Kartal avukatlık bürosu içinde en güvenilir ve deneyimli büro olduğumuzu söyleyebiliriz.

kartal-avukat-3

Kartal Avukat

Kartal Avukatlık Büroları Telefon Numaraları (2023)

Kartal’da avukat bulmak için ara motorlarını kullanmak en pratik yöntem. Burada karşınıza çıkacak olan bürolar arasında deneyimi yüksek bir Kartal avukatı arıyorsanız bizi aramanızı tavsiye ediyoruz. Kartal ilçesinin tüm mahallelerinden telefon numaralarımızı çevirebiliyorsunuz. İşte numaralarımız…

2023’ün Kartal avukat büroları telefon numaraları rehberi:

 • İstanbul Kartal Atalar Mahallesi avukat telefon numarası – 0 (505) 877 54 25
 • İstanbul Kartal Cevizli Mahallesi avukatlı bürosu telefonu – 0 (212) 708 12 00
 • İstanbul Kartal Cumhuriyet Mahallesi avukatlık büroları numarası – 0 (212) 708 11 22
 • İstanbul Kartal Çavuşoğlu Mahallesi avukat telefon numarası – 0 (505) 877 54 25
 • İstanbul Kartal Esentepe Mahallesi avukatlı bürosu telefonu – 0 (212) 708 12 00
 • İstanbul Kartal Gümüşpınar Mahallesi avukatlık büroları numarası – 0 (212) 708 11 22
 • İstanbul Kartal Hürriyet Mahallesi avukat telefon numarası – 0 (505) 877 54 25
 • İstanbul Kartal Karlıktepe Mahallesi avukatlı bürosu telefonu – 0 (212) 708 12 00
 • İstanbul Kartal Kordonboyu Mahallesi avukatlık büroları numarası – 0 (212) 708 11 22
 • İstanbul Kartal Orhantepe Mahallesi avukat telefon numarası – 0 (505) 877 54 25
 • İstanbul Kartal Orta Mahallesi avukatlı bürosu telefonu – 0 (212) 708 12 00
 • İstanbul Kartal Petrol İş Mahallesi avukatlık büroları numarası – 0 (212) 708 11 22
 • İstanbul Kartal Soğanlık Yeni Mahallesi avukat telefon numarası – 0 (505) 877 54 25
 • İstanbul Kartal Topselvi Mahallesi avukatlı bürosu telefonu – 0 (212) 708 12 00
 • İstanbul Kartal Uğur Mumcu Mahallesi avukatlık büroları numarası – 0 (212) 708 11 22
 • İstanbul Kartal Yakacık Çarşı Mahallesi avukat telefon numarası – 0 (505) 877 54 25
 • İstanbul Kartal Yakacık Yeni Mahallesi avukatlı bürosu telefonu – 0 (212) 708 12 00
 • İstanbul Kartal Yalı Mahallesi avukatlık büroları numarası – 0 (212) 708 11 22
 • İstanbul Kartal Yukarı Mahallesi avukatlık büroları numarası – 0 (212) 708 11 22
 • İstanbul Kartal Yunus Mahallesi avukatlık büroları numarası – 0 (212) 708 11 22

 

İlginizi çekebilir: Araç Değer Kaybı Davası Hakkında Bilinmeyenler (2023 Bilgi)